A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vonë Tani

Vonë.
Gabim ishte.
Koha nuk kthehet.
Gabimet nuk mund falen.
Kështu do jetojmë.
Me gabime.
Tani.
Kot.
Sytë lotojnë.
Lotët nuk vlejnë.
Kur gabimet shpesh përsëriten.
Duhet të mendoje.
Para gabimit.
Dje.
Sot.
Vonë është.
Nesër bëhet tepër.
Pasnesër është gabim gjithçka.
Prap do gabosh.
Si gjithmonë.
Ti.
Unë.
Prap gabova.
Prap karremin kapa.
Gabim, nuk përsëritet asnjëherë.

1.V .2017

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019