A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vargu I Humbur

Atje në memorien e humbur
Ku asgjë e tashme nuk arrin,
Por atje kam gjithçka timen,
Që më mban peng përgjithmonë.
Atje kam një varg të humbur.
Një varg që tani nuk më kujtohet.
Ti je vargu im i humbur.
Tani mu kujtua.

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019