A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Merri Sytë E Mi

Merri sytë e mi dhe shikoje vetën tënde.
Tani më kupton mua, pse nuk i largoj sytë nga fytyra jote.
Merre zemrën time dhe dëgjoi rrahjet e saj,
Tani do më kuptosh pse dua të jesh pran meje.
Jeto vetëm një ditë në vedin tim,
Tani do ta kuptosh pse çmendem pas teje.

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019