Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merri Sytë E Mi

Merri sytë e mi dhe shikoje vetën tënde.
Tani më kupton mua, pse nuk i largoj sytë nga fytyra jote.
Merre zemrën time dhe dëgjoi rrahjet e saj,
Tani do më kuptosh pse dua të jesh pran meje.
Jeto vetëm një ditë në vedin tim,
Tani do ta kuptosh pse çmendem pas teje.

- Poezi nga Benjamin KrasniqiZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

3

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaKomente mbi këtë krijim