A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mund

Mund të të dua deri në dhembje
Por kurrë nuk do bëhem skllavi yt
Mund të më mungosb deri në lot
Por kurrë nuk do e poshtroj vetën duke tu lutur
Mund të më marr mall deri në përmallim
Por kurrë nuk do të vrapoj pas teje
Mund të bëj gjithçka për ty
Por në gjunjë nuk do të të ulem asnjëherë
Ndoshta në vetmi do të qaj për ty
Por nuk do më dridhen këmbët kur të të shoh

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019