A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Koha Nuk Kthehet

Mbrëm ktheva orën prapa, por jo edhe kohën.
Sikur të mund ta ktheja kohën prapa
Të mos gaboja siç gabova
Të mos e shpenzoja kohën kot dhe me ata që nuk e merituan kohën time.
Koha është vetë jeta
Dikur mendoja se minutat janë thjesht nurma pa vlerë.
Tani po e kuptoj që minutat janë çaste jete
Janë jeta ime

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019