A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Do Të Vish

E di se do të vish
do të vonohesh pakëz
por do të vish
ti e mbanë fjalën
nuk më zhgënjen
nuk gënjen ti
E di se do të vish
E derisa të vish
do të të pres
nën hijën e kujtimeve.

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019