A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Më I Madhi

Më i madh se dhembja është malli
Më i madh se malli është dashuria
Më i madh se dashuria është i dashuruari
Më i madh se i dashuruari është Ai që krijoi dashurinë

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019