Benjamin Krasniqi Poezi
Benjamin Krasniqi

Skuqu Për Ta

Në fjalët e vrazhda të njerëzve
Mundohu të gjesh një justifikim për ta
Skuqu ti për fjalët e tyre
Mbylli sytë dhe gojën
Ecë e mos u ndalë
Kërko falje për ta
Mos i urrej sepse aq dinë

- Poezi nga Benjamin Krasniqi{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0