Më mbaj mend (për 1 muaj)


Benny - Ayo (Ajo)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ayo (Ajo)".
3. Video është e këngës "Ayo (Ajo)", por nuk këndohet nga Benny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Benny - Ayo (Ajo)  (Feat. Robb Daddy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Robb Daddy

30/03/2016

2016-03-30T17:02:44+00:00Ajo mtha harro kur i thash se e boj per veti
Ajo mtha harro kur i thash se e boj per veti
Aaa se ti po menon se smuj un me tnxon
Se um bonet ju von a don a sdon 2x

Robb Daddy
Ajde qe po dalim na tinez
Jom ngjendje me hi nzall tshkretines
Pom jep oksigjen si me kon e besim dines
Pom bon tbekum si me ardh prej medines
Mas qdo vargje e kapi jom ndilem pllum
Mos ke ardh prej marsit
Po mi rrit bebzat kur po tshoh prej permasit
Ty prej permasit , ty ty prej permasit
Aj booty , booty e kur po ec na dy syt ja ngulim , ngulim
Ndoshta e ka , ndoshta se ka tulin , tulin
Por prap se prap na syt ja ngulim , ngulim
Syt ja ngulim pooh

Ajo mtha harro kur i thash se e boj per veti
Ajo mtha harro kur i thash se e boj per veti
Aaa se ti po menon se smuj un ty me tnxon
Se um bonet ju mu von a don a sdon 2x

Benny
Ti pom thu mu qe ski koh me shku me tjetrin un ty jo nuk tlo une nuk tlo jo une nuk tlo jo o
Ti pom thu mu qe ski koh me shku me tjetrin un ty jo nuk tlo une nuk tlo jo une nuk tlo jo o

Paramenooo se sa mir ishim konn kur mu e ty ty ty ty
Sna kish ni per kerkon 2x

Robb Daddy
ti je te starti na dy tpresim finish
Eyy baby kadale a ki koh ni minute
menyra qysh une ta silli
po du met nxon krejt si nfore pahiri
Ti kallxom ka jeeeo
e sheh qysh em kqyr ti
sekretin ti maje oh yee
E thash pi fillimit
Ajo mtha harro kur i thash se tboj pervetii
Ajo mtha harro kur i thash se tboj pervetii
aaa Se ti po menon se smuj un met nxon se mbonet ju von a don a sdon

Benny
Ajo mtha harro kur i thash se tboj pervetii
Ajo mtha harro kur i thash se tboj pervetii
aaa Se ti po menon se smuj un met nxon se mbonet ju von a don a sdon 2x


Ky tekst u dërgua nga Btw
Më Shumë Këngë Nga Benny Bee:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet