Berat Demiri
Berat Demiri
Berat Demiri
  • Vendlindja:
  • Gjilan Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Nentor 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Berat Demiri është këngëtar i njohur. Jeton dhe vepron ne Gjilan.

Në vitin 2015, Berat Demiri publikon albumin "Live 2015".

Më datë 4 Gusht 2022, Berat Demiri publikon videoklipin "Loti Lotin". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0