Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Shala - 24 Ore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sikur veq njehere
afer tkisha pas
asgje ne kete jete
ma shum skisha dasht

as nuk kisha ngarne
as nuk kisha pi
me buzet e tua
noshta isha ngii

qare nuk e kam pa te
puth njeher plot afsh
e me ta bo me dije o shpirt
se sa mir esht me qene bashk
...........Publikimi: 09/09/2009


Më Shumë Këngë Nga Berati:


Komente 0


Berat Shala - 24 Ore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "24 Ore".
3. Video është e këngës "24 Ore", por nuk këndohet nga Berat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.