Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Shala & Elvana Sadriu - Nuk Jam Akull Sikur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk jan gjerat as te thjeshta,
pas nje ndarrje qe se prita,
se vertet un shum te deshta,
tash me lot me kalon dita,
oh ne zjarrmi, pa dashuri,
un po diqjem, dridhem e ti akull rri...

berati dhe elvana:
nuk jam akull sikur tii..
nuk mund ta freskoj barin zemren nuk mund ta ngrij,
nuk jam akull sikur tii..
nuk mund ta largoj mallin un vuaj per dashurin..
se sjam akull sikur tii...

Elvana Sadriu:
dhembjen e qel e kam per ty..
esht e imja jo e huaj
e shikjoj lotin ne sy...
nuk jam akull prandaj vuaj
ne zjarrmi pa dashuriii....
un po digjem, dridhem e ti akull rri...

elvana dhe berati:
nuk jam akull sikur tiii...
nuk mund ta freskoj barin,
zemren nuk mund ta grij.
nuk jam akull sikur tii... 2 x
nuk mund ta largoj mallin
un vuaj per dashuri sjam akull sikur tii...

Ky tekst u dërgua nga Kosova Girl :dFeaturing: Elvana Sadriu
Publikimi: 19/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Berati:


Komente 0


Berat Shala & Elvana Sadriu - Nuk Jam Akull Sikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Akull Sikur".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Akull Sikur", por nuk këndohet nga Berat Shala & Elvana Sadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.