Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani, Ne Turqisht Edhe Kenga E Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[16-05-2012]
Bertan Asllani do të provojë edhe një herë t'ia thotë këngës në gjuhën turke. Ai sapo ka hedhur në audio një këngë me titull "Belki De" që në shqip përkthehet "Ndoshta".

Ndërsa në Twitterin e tij ai thotë qe po realizon edhe videoklipin kësaj këngë, dhe djaloshi nga fotoja tregon se tashmë nuk do të vijë më si një fëmijë adoleshent, por është rritur.

Por a do të pritet mirë kjo këngë në tregun turk, "Ndoshta", shpresa vdes e fundit, prandaj së bashku me Bertanin le të shpresojmë edhe ne.

Kujtojmë që edhe Big Mama tentoi të hynte në tregun turk, por asgjë nuk arriti. E vetmja shqiptare që jo vetëm ka hyrë në tregun turk, por edhe po i cmend turqit është bukuroshja Almeda Abazi.
 (Albavipnews)Komente 0