Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Depresive Javet Jane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Java po ti kish gjashtë ditë e diel mos te ishte kurr
Do te ndihesha une vet shum i fort si gur
Djela palnet po mi prish dhe pres te me vish ti e sme vjen arsesi

Ref .Depresive javët janë e diela me mbyt kur mendoj se ty te takova at ditë si kur të diel mos te kish uen do te isha mbret po c ti besh javes qe shtat dit duhet ti ket

Te dielen une nuk te pash
ne mendje kam fiksu
nuk mundem dhe po te du
ty me te harru

Djela planet po mi prish dhe pse qe te me vish ti e s'me vjen arsesi

Ref .2 Depresive javët janë e diela me mbyt kur mendoj se ty te takova at ditë si kur të diel mos te kish uen do te isha mbret po q'ti besh javes qe shtat dit duhet ti ket

UUU oooo uuu jejej uuu u u u u u nan na na na na na na hu o

Ref . Depresive javët janë e diela me mbyt kur mendoj se ty te takova at ditë si kur të diel mos te kish uen do te isha mbret po q'ti besh javes qe shtat dit duhet ti ket


Na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na nna nna


Ky tekst u dërgua nga  LendaBertan Asllani
Publikimi: 25/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Bertan Asllani - Depresive Javet Jane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Depresive Javet Jane".
3. Video është e këngës "Depresive Javet Jane", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0