Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Prej Meje Je E Lire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Edhe pse ti kurr nuk meke thene
Mos mendo qe un nuk e kam dit
Me u nda prej meje shum paske prit
edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jet
perseri fajtor un kam mbet.

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sje .

Edhe pse ti kurr nuk me ke thene
qe edhe nje tjeter e ke pas
sa per sy e faqe
me paske dasht.

edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jete
perseri fajtor un kammm mbettt

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sjeeri fajtor une kam mbet


Ky tekst u dërgua nga  gentiana

Bertan Asllani - Prej Meje Je E Lire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Meje Je E Lire".
3. Video është e këngës "Prej Meje Je E Lire", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0