Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bertan Asllani - Kot Thua Më Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Akoma Te Du"

Komente

Asnjë Koment

28/03/2008

2008-03-28T13:35:36+00:00Jam mësu që ti të jesh me mu për një ditë larg je shku sa me lëndove me tjetrin shokve e pëqafove tash je pendu vjen dhe me thu prap të jesh me mu .

Ref.Më sillesh pëdridhesh në dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua më fal. Mos thuaj po vuaj ti sje me për mua kot qesh edhe vuan mallin jo s'ma shuan .Më sillesh .....
më vjen ti ngadal kot thua më fal .

Neser kur mos te jem këtu do të jesh e humbur si zogu i strukur qe ska fole se largsia ka tretur njdenjat e mia për ty .

2XRef.Më sillesh përdridhesh në dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua me fal.Mos thua po vuaj ti sje me për mua kot qesh edhe vuan mallin jo s'ma shuan .Më sillesh perdridhesh ne dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua më fal.


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet