Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Imkansiz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Imkansiz".
3. Video është e këngës "Imkansiz", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Imkansiz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Këngë e albumit:

"İmkansiz"

Komente

2 🔥

27/05/2011

2011-05-27T19:21:49+00:00Anlamsýz Tavrý Hallere,
O Tükenmeyen Serzeniþlere
Ýmkansýz ihtimallere
Ben Edemem Tahammül
Ne Gece Gündüz Aðlayanlara
Ne Öte Beri Savrulanlara
Ne Psikopata Baðlayanlara
Ben zeyemem Bu Böyle

Ref:

Önce Þöyle Bi Susman Lazým
Sonra Haddini de Bilmen Lazým
Yok Ki Gitmelerine itirazým
Ben Özünü Sözünü Bilenim Anla

Kendine Aynada Bakman Lazým
Senin Gibi Sevemeyen Neme Lazým
Ah O Gitmelerine itirazým
Öyle Çok .


Ky tekst u dërgua nga  nita   LeeyLa
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet