Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Kalpsiz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalpsiz".
3. Video është e këngës "Kalpsiz", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Kalpsiz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"İmkansiz"

Komente

Asnjë Koment

10/06/2011

2011-06-10T11:46:42+00:00Duyduğum bu şarkı sana gitme der
Söyleyeceklerim bir bak
İyi dinle öğren aşkın kuralını
Alma kalbimin ahını
Bıktım bu aşktan her şeye sil baştan
Başlamak aşkta en zor olan
Ben terk edilen sen çekip giden
Ben dur diyemem gidene

Ne seninle ne sensiz kalbim çok çaresiz
Yalnız ve kimsesiz bıraktın kalpsiz
Her şey yalan sende gelip diz çöksen de
Kalbimde bu aşka yer kalmadı bende

Huzurluyum sanma bende yalnızım
Çektin gittin ansızın
Bilemedik değerini aşkımızın
Gittin bende kaldı sızı
Bıktım bu aşktan her şeye sil baştan
Başlamak aşkta en zor olan
Ben terk edilen sen çekip giden
Ben dur diyemem gidene

Ne seninle ne sensiz kalbim çok çaresiz
Yalnız ve kimsesiz bıraktın kalpsiz
Her şey yalan sende gelip diz çöksen de
Kalbimde bu aşka yer kalmadı bende

Seni benim kadar kimseler sevemezken
Şimdi gözümde gözyaşı var
Bari sana olan o büyük aşkımı ne olur etme inkar
Ne olur etme inkar, inkar
Bu gönül aşkınla isyankar kaarr

Ne seninle ne sensiz kalbim çok çaresiz
Yalnız ve kimsesiz bıraktın kalpsiz
Her şey yalan sende gelip diz çöksen de
Kalbimde bu aşka yer kalmadı bende


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet