Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bertan Asllani - Ekstravagante

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ekstravagante".
3. Video është e këngës "Ekstravagante", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Ekstravagante  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

06/02/2012

2012-02-06T16:36:18+00:00E jam shum i ri oooo

Nga ty un fitove stres,
e ti hiq pa interes,
s'te pelqeva fare jo,
Kot kam Prit, Kot kam shpresu,
sa her veten kam mallku,
Se ti nuk me Do

Ref: Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo

Qdohere mallkoj atë qast,
pse te pash e s'jemi bashk,
Per ty po venitem un,
E ti behesh se s'me njeh,
Para syve nuk me sheh,
E Merzitem shum

Ref: Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo

Tiii ekstravagante ti oooo,
Tiii heeejjj ekstravagante tii heeejjj

Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo


Ky tekst u dërgua nga bertan   1990bertanasllani
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet