Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Aşk Herşeyi Affeder Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Kalbimi Öpsün Diye
Sol Yanıma koydum resmini
Kahrımı çektin diye
Şarkılara verdim ismini
Gözlerimin içine bakıp bakıp anılar
Git onur getir diyorlar
O da sevdi
Halden anlar
Geceleri kanıyor
Kokuna uyanıyor
Ama halen anlamıyor
Kalbim kırık odalar

Bi gelsen
Uğradım desen
Hasbelkader
Bizde bu yürek varken
Aşk Herşeyi halleder
Çat kapı gelsen
Özledim desen
Vazgeçmişken
Bizde bu yürek varken
Aşk Herşeyi Affeder


Ky tekst u dërgua nga  1990bertanasllani

Bertan Asllani - Aşk Herşeyi Affeder
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aşk Herşeyi Affeder".
3. Video është e këngës "Aşk Herşeyi Affeder", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0