Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku - Regga Katunari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  92

tekst (1)
haha katunari ganksta i zbeht katunari o bo dru ka pi hashosh hashash
Isha nqfin tem kur pash nja dy tre cuna veni ish bo tym dhe thash ta boj ne une u pa cu pa puna i futa dy tre pompa trunit mi ra bomba sa bona dy tre hapa nuk e di ca pata sdi a mzuni vapa filloi tu mhik pak llapa hohoh fillov vec tu qesh kam ther nja dy desh ehe ika per lesh

refereni
bum rrega bum rrega katunari dru jam nga natyra apo du me bo nji bari
bum rrega bum rrega katunari dru jam nga natura apo du me bo nji bari

tekst (2)
mduket jam pa men apo mduket jam pa tru mduket jom bo spat apo mduket jom bo dru
bum rrega rrega bum rrega katunari katunari kaq e pati i ra automati ja dogji qarkun dhoni lazaratit fillun tu mdhimt kryt e fllova vec tu pyt co ky lloj gjethi drunin pse ma nezi kur po vjen mgjesi vec tyten e kallashit me cigaren e hashashit hahaha kq u hap loja jeshil u bo dynjoja do e cash ti apo ta caj vet i pari u bo veni tym sikur mori flak mullari

referen
bum rrega bum rrega rrega katunari dru jam nga natyra apo du me bo nji bari
bum rrega bumm rrega rrega katunari dru jam nga natyra apo du me bo nji bari

tekst (3)
lali lali o lai salo sdi ku jom tu ik e su ku jon tu shkel komt nuk e maj men ene numrin e katit nuk e maj men as hurjen e palatit sapo hapa deren plaka nivi eren ce bo kshu me cun me ta bofsha gropen koka 200 kile un mezi nrejta koken mos hoho o me rob shpie si po mduken robt e shpis ca bohet kshu me daku tamon si bobmani po me duket plaku ia futa vetes nshpull plaka vec po qeshte po mduket si pitbull tamon si cuni xhajit po me duket cuni xhajit vllai si kanguri shoku si pinoku e gjyshja por si dhia si kopesht zologjik po me duket shpija bum rrega aha ke kalu refrenin

refren
bumm rrega bum rrega rrega katunari dru jam nga natyra apo du me bo nji bari
bum rrega bum rrega rrega katunari dru jam nga natyra apo du me bo nji bari

ky osht nje mesazh per gjithe rinin shqiptare jo trokez a maroi konga bjer ti fus nja dy tri pompa
ffff ca bone


Ky tekst u dërgua nga AurelBes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Bes Kallaku - Regga Katunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Regga Katunari".
3. Video është e këngës "Regga Katunari", por nuk këndohet nga Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0