Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bes Kallaku & Rati - Jeta E Funit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta E Funit".
3. Video është e këngës "Jeta E Funit", por nuk këndohet nga Bes Kallaku & Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Bes Kallaku & Rati - Jeta E Funit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

Komente

1 🔥

05/05/2014

2014-05-05T15:22:59+01:00-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

-BESI-
BESI ene RATI prej katunit
hajt ta djegim sonte me jeten e funit
ah moj jeta marshallah
hajt ta djegim sonte shkojm ne tallava
mylle gojen jeta (shshsht) mos boj zoo
badiga badiga aspi karrallo
i hypim x6 nisna per tiron
kena mush me euro çanten louis vuitton
ne jena skiftera nuk jena legena
dhe ti ke çant Gucci po 2mij lek ke mrena
u mbaru ne shishja ça do bojm masnaj
shkojm e shkunim xhepat ç'aty ke butterfly

-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

-BESI-
alo jeta ça je tu bo?
na shkoi jeta qef e tallava
jeta funit si asnji tjeter
se kur dojn gjigandet leku bohet leter
çunat me shoqnine i pershneti RATI
hajde hudhim paret si vin nga lazarati
jena mbledh reth minifuni
t'pim e hudhim pare se kjo esht jeta funit
lene jeta nota spaska fund
na iken dhe femnat se paret na marun
ah moj jeta u bo nomi
Bolero Bacardi e vu ke Amsterdami

-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit.


Ky tekst u dërgua nga don zhaku
Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet