A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bes Kallaku - Skifterja Zemres  (Feat. Klajdi Haruni)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  208

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

16/09/2017

2017-09-16T11:58:43

Featuring

Klajdi Haruni

Muzika:

Bruno

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Bes Kallaku
[REF. Klajdi Haruni:]
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
zemren, ti zemren
ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je

[Bes Kallaku:]
Ma ke vjedh, ma ke vjedh
ma ke vjedh zemren
ma ke vjedh zemren
si me qen prej Laçi
Jam i smun, jam i smun
tash jam aq i smun
tash jam aq i smun
sa s'me ben dermon ilaçi
Futesh e del mrena prej menimeve t'mia
tamam si hajduti qe hyn neper shpija
nuk e paskam dit se dashnija, dashnija
t'zeka me shume se rakia

[REF. Klajdi Haruni:]
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
zemren, ti zemren
ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je

[Bes Kallaku:]
Zemren ma ke marr
Si rolex-i mban dor
Si rolex-i mban dor
Edhe diten edhe naten
Edhe dillin edhe vapen
Edhe esell edhe tap
E lash plakun e lash plaken
I lash gjitha un mbas teje
I vura flaken
Qafsha plaken nuk e di se ça m'ka gjet
Vi mbas teje me t'kerku se m'kan lujt mendt
Tdu gjith jeten edhe jo per nji moment

[Klajdi]
Ma vodhe zemren,ti zemren
Ti,ti skifterja ime
Zemren,ti zemren
Ti,ti skifterja ime
Je,je dashnia ime je
Ti je,je,je dashnia ime je


Ky tekst u dërgua nga KiddAKartolina (4)

U krijua nga jdhnjf 2019-01-21 10:41:07
Ma vodhe zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je
2017-10-22 12:21:21
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
2017-10-18 18:01:07
Qafsha plaken nuk e di se ça m'ka gjet
Vi mbas teje me t'kerku se m'kan lujt mendt
Tdu gjith jeten edhe jo per nji moment
2017-10-12 23:37:42
Futesh e del mrena
prej menimeve t'mia
tamam si hajduti
qe hyn neper shpija

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019