Official Video

Top 200

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu Kerceni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/02/2018

2018-02-13T14:27:35

Featuring

Ylli Baka

Më Shumë Nga

Ylli Baka

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Bes Kallaku

Teksti:

Olsi Bylyku
[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

[Bes Kallaku:]
Kenga, ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja.

Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes.
Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...

[Bes Kallaku:]
Kenga ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde Hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradite e ka shqiptari
(Kush te paguaje i pari)

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniKartolina (2)

U krijua nga xhesika 2018-02-15 18:55:06
Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradit e ka shqiptari
Kush te paguaje i pari
U krijua nga xhesika 2018-02-14 11:14:53
A e di se c'thot refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se ktu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:

Më Shumë...