A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Bes Kallaku & Kolë Oroshi - Duku Duku


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2018

2018-11-19T15:59:52

Më Shumë Nga

Kolë Oroshi

Muzika:

Marenglen Boja

Teksti:

Bes Kallaku

Teksti:

Endrit Mumajesi


(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
me shoqni ja qesim flaken

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Tu ja knu shoqnis kongen
edhe prap nuk po u nalna
Me tradit e boj noten
i du fort i kam zjarrna

Ka ardh qerosi nga burgu sa doli
cunat e nates me gucci me bolin
Cunat e furres rruges nga roterdami
timonin anglez barrnez bohet nami

Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Tu ja knu shoqnis kongen
edhe prap nuk po u nalna
Me tradit e boj noten
i du fort i kam zjarrna

Coje me fun vlla coje me fun
kur jan cunat e mir
Do jem edhe un
kur dostat i kom nrreth

Skam mo nevoj per tjeter
erdhem nga puka
Me voj ka er parfum leku leter

Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Bes kallaku & Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
myte myte me bass
myte myte me bass
Me shoqni ja qesim flaken
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na


Ky tekst u dërgua nga @xhoni_b_b_Kartolina (1)

2018-11-24 09:06:43
Çoje me fun vlla
Çoje me fun
Kur jan çunat e mirë
Do jem edhe unë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019