Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Kaziu - Te Mbaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Të mbaj
Në zemër ty të mbaj
Nuk kam, jo, askënd si ti
Nuk kam, pranë kur më mban
Prandaj, dhe mërzinë vetëm me ty e ndaj
Vetëm ti më kupton mu pa fjalë
Andaj, të mbaj

Se nëse ti vjen
E nëse ti shkon
Mes meje teje asgjë s'ndryshon
E nëse ti vjen
E nëse ti shkon
Mes meje teje ti mos harro
Që të dua
Fort, fort, fort
Unë të dua
Fort, Fort, fort
Hm, hm, hm

E di, ndonjëherë bëhet e vështirë
Për ty që të ndihesh mirë
Ama prap, je aty, oh
Prandaj, gjithmonë do më kesh në krahë
E kur fatin duhesh me e fal
E kur nuk do të kesh shumë fjalë
Unë të të mbaj

Hmm, hm

Se nëse ti vjen
E nëse ti shkon
Mes meje teje asgjë s'ndryshon
E nëse ti vjen
E nëse ti shkon
Mes meje teje ti mos harro
Që të dua
Fort, fort, fort
Unë të dua
Fort, Fort, fort
Hm, hm, hm
Besa Kaziu
Publikimi: 20/12/2022
Muzika: Besa Kaziu
Teksti: Besa Kaziu
Recorded At: Muza Production Academy


Besa Kaziu - Te Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mbaj".
3. Video është e këngës "Te Mbaj", por nuk këndohet nga Besa Kaziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kaziu:


Komente 0