Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besa Kokëdhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  320
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besa Kokëdhima është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Besa dallohet për zërin e saj shumë të veçantë dhe interpretimin shumë emocional të këngëve. Qasja e saj pasionante në muzikë e bën atë një nga artistet më të dashur në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vaz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

15 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtareTi Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2011)

Besa (2006)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Ronela Hajati

Anxhela Peristeri

Miriam Cani

Elvana Gjata

Samanta Karavella

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Vesa Luma


Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima

Besa Kokëdhima në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet