Besa

Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë ➡ Sous Le Ciel Magique Nous Irons

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Vanessa


Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë

Një Këmbanë
Po dëgjoni
Miqtë sot
lajmëroni

Qyteti shkëlqen
Krijon një refren
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë
Udhëtojmë
pranë zjarrit ëndërrojmë
Të qeshur pa frikë
Jetojmë cdo ditë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë ndërtojmë një plak dëbore
Eja shohim dritat në qytet
Sonte nata është e jona zemër
Endrra po më duket e vërtetë

Njëri-tjetrit
I këndoni
sot problemet i harroni
jetoni më shumë
besoni tek unë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Santa Klaus mbërriti në qytet!


Sous Le Ciel Magique Nous Irons

Une cloche
Écoute moi
Amis aujourd'hui
annoncer

La ville brille
Crée un refrain
Sous le ciel magique nous danserons

Allez, co
Voyage
à côté du feu on rêve
Rire sans crainte
Nous vivons tous les jours
Sous le ciel magique nous danserons

Allez, on construit un bonhomme de neige
Viens voir les lumières de la ville
Ce soir est le coeur de notre nuit
Le rêve me semble vrai

les uns les autres
Chanter
aujourd'hui les problèmes sont oubliés
vivre plus
crois moi
Sous le ciel magique nous danserons

Le père Noël est arrivé en ville!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019