Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besa - Ajër

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajër".
3. Video është e këngës "Ajër", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Ajër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Muzika & Orkestrimi:

Alban Male

Teksti:

Olti Curri

Këngë e albumit:

"Evolution"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

19/12/2008

2008-12-18T23:00:00+00:00

Kërkova
Njerëz dhe dritëskllave e shpirtit, tim...e lirë
Ne ajër
Sytë perëndoj Dielli humbi...ndihmë...kam frikë

Njerëzit të keqen rrëmojnë
Koha asgjë s'më dhuron
Pse botën, kthyem rrënojë
Çfarë pret të ndodhë?Sot

REF
Udha ime, mbaroi
Në një vend, ku emrin kërkoj
Lutem, të rizgjohem njëlloj
Toka rrënjët, mi shtrëngonFort

Lutjen, time
S’mund ta drejtoj askund
Padrone e shpirtit tim
Jo, ky mëkat s’më bleu ... kurrë

Mure ngriten
Jam unë përballë me ta
Krenare deri në fund
Vendi që zgjodha unë

Njerëzit të keqen rrëmojnë
Koha asgjë s'na dhuroi
Botën se duam rrënojë
Çfarë pret të ndodhë? Lufto

REF
Udha ime, mbaroi
Në një vend, ku emrin kërkoj
Lutem, të rizgjohem njëlloj
Toka rrënjët, mi shtrëngonFort

Udha ime, mbaroi
Në një vend, ku emrin kërkoj
Lutem, të rizgjohem njëlloj
Toka rrënjët, mi shtrëngonFort

FINAL

Udha ime mbaron
Emri im pse mungon
Po rizgjohem njëlloj
Rrënjët kam te kjo tokë


Ky tekst u dërgua nga  lorena
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet