Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Tatuazh Në Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazh Në Zemër".
3. Video është e këngës "Tatuazh Në Zemër", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besa - Tatuazh Në Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  241

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Teksti:

Alban Skënderaj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

11 🔥

30/11/2013

2013-11-30T10:02:22+01:00

Shenjë të kam përjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër, në zemër
Shpirtin lë nënshkrim
Brenda trupit tim
Miku im më i vjetër

REFRENI:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo, nuk dua një tjetër, një tjetër
E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër.

REFRENI 5x:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Alban Skënderaj
Orkestrimi: Darko Dimitrov

Ky tekst u dërgua nga  Annonim19

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet