Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8Një Këmbanë
Po dëgjoni
Miqtë sot
lajmëroni

Qyteti shkëlqen
Krijon një refren
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë
Udhëtojmë
pranë zjarrit ëndërrojmë
Të qeshur pa frikë
Jetojmë cdo ditë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë ndërtojmë një plak dëbore
Eja shohim dritat në qytet
Sonte nata është e jona zemër
Endrra po më duket e vërtetë

Njëri-tjetrit
I këndoni
sot problemet i harroni
jetoni më shumë
besoni tek unë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Santa Klaus mbërriti në qytet!


Ky tekst u dërgua nga VanessaBesa Kokëdhima
Publikimi: 01/12/2013
Teksti: Besa Kokëdhima
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Besa - Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë".
3. Video është e këngës "Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0