Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Krasniqi - Liroje Zemrën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk je vetëm
të ndjej
dhe të kam pranë
nuk jam vetëm
të ndjej
të ënderroj
jetën time ma shëron ma shëron….
gjitha mëndimet i harroj i harroj..
më jep forcë
ti më jep forcë

ska frik zemra ime
hapi krahët
fluturo
çdo ditë në jetën time
imagjinoj të jem
përgjithmonë
në erresirë
të mbaj më lart
ska më fjal
për ty ndërtoj
një bot
mbi tok
Liroje liroje zemrën
Liroje liroje zemrën


Besa Krasniqi - Liroje Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liroje Zemrën".
3. Video është e këngës "Liroje Zemrën", por nuk këndohet nga Besa Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Krasniqi:


Komente 0