Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besa Morina - Krah Per Krah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krah Per Krah".
3. Video është e këngës "Krah Per Krah", por nuk këndohet nga Besa Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa Morina - Krah Per Krah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Krah Per Krah"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krah Per Krah" kënduar nga Besa Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ex King - Krah Per Krah

krejt qka um mbrojn du mi pa me dur nalt(huu)
sonte sen mos tlojn sonte jon me mu
e boj kit shit per gjak si gjith pidh
ngo kit hit e ma shum mos e idh
Hej ti qik ski qka rrin me papaka
hajde te ex ti rre thobt shuplaka
t'del nafaka me kit extrem rep
i kom eok-at une nuk jom veq vet
me eok-at ti qik ki koh ki we ki seks ki beat ki terr ki drit ki beat ki bass ki both permas ki let ki trojs ki kerr ki gaz (haha)
Ejj sjom ka boj hajagre jom ex kjo po shihet ashiqare e nese e ki menen e madhe ti shtrije ma ma baj gajle sum ka kari ti dije

Ref:sa her jom nclub eok-at i kom ran sa her wi n'club kallxxoj qqe ska si na
Sa her je n'club ex kingun e kem pran
Sa her wi n'club kallxoj qe ska si na

Sa her wim n'club atmosfera o nivel bukuroshe e gritht e rrumbullakt ner bel
ki karakteristik qe qajo nuk e ka e qowa njo ma heret tash pe qoj edhe njo se pe lyp qikjo nej e pe lyp atmosfera zemer hajde qitu te un e mos u perzij me pedera
se weq me mu ta don une ta boj hyzmetin pom doket e ki ftoft hajde un ta bi nxetin
hajde rri me mu e kce weq per mu s e kom njet dej mengjes mos met lshu dej mengjes tu bo tripa pa pushu tu bo qef hajde heki emocionet se ktu je me Dm edhe dmf normalo me eok-a
a pe she sa her wim dridhet toka drdhet toka edhe hiteet win me ren weni jon eok-sandrija e na jena nwen

Ref:...

beat bass tekst e qa dush eok-at jon mrena clubi full u mush clubi full u mush ose u bo kejjt spic a po don naj sen tdrejt me kcy ose met gic ose me nejt ni wen me kqyr qysh bojna tem u lodha su lodha per mu nuk ka pushim as per mu as per dostat e mi zemmer un ta boj hyzmetin e ma won um ki permi ti nuk po don me ik e nuk po ki ka mem ik hajt se un tboj per weti e bona me politik e mir e di qk appo don e qka du sonte un jom per ty e ti je per hajt se mir edi qe po ta don me safetin e qojna pak raki e nxejna muhabetin e nxejna muhabetin qe me majt nxet ma won bojna qkat bojna e bojna per qefin ton

Ref:...

Zija Saraci - Krah Per Krah

kam nje vajze ne rrugen time
rritur jam me te
ka plot gaz dhe endrra jet e saj
dhe ne rruge mes shok e shoqesh
fqinja shkon gjithmone
dhe gezimin bashke me te e ndaj
ref
ne uzin si un punon dhe ajo
si dikur femij bashke jemi ne gjithmon
nje dit un asaj i thash se te dua
nje buzgaz i saj lule çel per mua
Më Shumë Këngë Nga Besa Morina:


Komente mbi këtë këngë