Audio

Besa Rika - Rrokullisnim Kade  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2006

2006-09-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 6"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrokullisnim Kade" kënduar nga Besa Rika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besa Rika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besa Rika: