Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beesy - Nënë Je Ti (Feat. L-Ag)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Part.1 beesy
E MORA INCIATIVEN
ME NXJERR N'lETËR DASHNIN,
MREKULLIA E KREJT BOTES NEN
ESHT KUR KENDOJ PËR TY

E KE VENDIN NZEMRËN TEM
SHPIRTI TEK TI QETSIM GJEN
NE CDO ÇAST ME TY DU TJEM
AS GJE ME SHUM SE TI NUK VLEN

E PANDASHMJA E SHPIRTIT TIM
TI PER MU JE BOTKUPTIM
ZEMRA IME SDO KET SHERIM
NËSE TI DO KESH HIDHRIM

TI JE E PANDASHMJA E SHPIRTIT TIM
TI PER MU JE BOTKUPTIM
ZEMRA IME SDO KET SHERIM
NËSE TI DO KESH HIDHRIM

Ref...

A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti

Part. 2) L - AG
Me fjalt e zemres per ty
Nen un Po shkruj plot dashni
Se si m'deshte ti mu pa kufi
Un u bona shum i madh po per ty mbeta fmi

Cdo sekond qe kalon du ti mem dhon kshilla
Nuk eksistojn n'bot dashnit e tilla,
Je mrekulli e 8 je dhurat prej Zotit
Kurr s du me t pa n faqe rrugen e lotit

Ojj nan sa te du besom e di veq zemra,
Veq emrit tend nen sdu me nigju tjera emra,
Se osht ai emer qe ma jep qetsin,
Je Vullneti i guximit qe perpara mu shtyn

Pash lotin tend nen me fal per gabimet
E di qe zemra jote i harron shpejt hidhrimet
E di qe mendja jote veq per mu menon
Ti e din qka boj per ty e din djali sa t'don

Ref... Beesy
A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti

Beesy
Part. 3)
Edhe nese t'kom lendu
Ti ke bo gjithqka per mu
Shpesh tonin e zerit kam qu
ti prap ke kuptu se un te du

N'koh t'mira edhe t'kqia
Nbora edhe n'shira
Veq ty tkam pas per kra
Me ke zgjedh rruget me te mira

Shikimi jot embëlsi
Ai shikim plot dashni,
Sado te flas me pjekuri
Prap ti mendonse jam fmi,,

Mami Edi e di
Tlutem mkupto dhe ti
Kur tbehem pind te kem femi
Ndoshta dot kuptoj dhe ty

Ref... Beesy
A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti
Beesy
Publikimi: 06/03/2019


Beesy - Nënë Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë Je Ti".
3. Video është e këngës "Nënë Je Ti", por nuk këndohet nga Beesy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beesy:


Komente 0