A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

O Natyre E Bukur

O natyre e bukur
me lule plot
me gjethe e peme
ti mjedisin e zbukuron

Kur pranvera vjen
zogjte cicerojne
me lule te kuqe
permbi horizont

- poem written by Besarda Koka


- Submitted by Besarda -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019