Besart Sopa
Besart Sopa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Besart Sopa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 12 Shtator 2023, Meli & Besart Sopa publikojnë videoklipin "Qysh M'the Shko"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0