A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Besim Bunjaku - Shqiperi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2012

2012-10-11T14:15:33

100 vjet ne pavarsi kemi ba 100 vjet ket tok me gjak e kemi la per shqipri duhet me vdek na lan te paret amanet gjaku i deshmorve tan nëë flmaur qendron krenar X2] urime festa nena shqiperi lotet me pikojn ne sy je keshtjella gur mbi gur qdo shqiptar eshte 1 flamur X2] vllezën motra ane e mben kudo ne bot mbushni zemrat dashuri festoni sot ndaq me mlidh e ndaq me vra jam shqiptar si une nuk ka kenga ime thrret kushtrim per shqipri jam shpirtin tin ndaq me mlidh e ndaq me vra jam shqiptar si une nuk ka kenga ime thrret kushtrim per shqipri jam shpirtin tin urime festa nena shqiperi lotët me pikojn ne sy je keshtjella gur mi gur qdo shqiptar eshte nje flamur X2] nje flamur kuq e zi te gjith jemi shqipëri X3]


Ky tekst u dërgua nga rinora


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019