Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Besjan Gashi - Mos Ma Prish Qejfin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Prish Qejfin".
3. Video është e këngës "Mos Ma Prish Qejfin", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - Mos Ma Prish Qejfin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/09/2006

2006-09-18T17:19:34+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Prish Qejfin" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos ma prish mos ma prish qejfin
Hajde luje luje lujma moter defin x2

Luje defin me çallpare
Kemi nisun kemi nisun dasem te madhe x2

Hajde bjeri bjeri tupanit
Po i ban baba po i ban baba dasem djalit x2

Pe marton baba nji drite
Boll hasret boll hasret e kena prit x2Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë