Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Po pres qe ndoshta nje mengjes,
me ty do t'me çel
asgje nuk ka kuptim,ditet pa ty
jan mundim

Kendoj kengen me mall per ty
lotet me bejn shoqeriii,
zeri im ndoshta do t'mbrrij atje
ku je fshehur shpirto ti ku je?!

Ref;
Ndoshta me ndonje tjeter
ti je taku,
asnjeher zemra ime ty s'te
ka harru..

Ti i humbe fjalet qe mi
ke premtu,por dije prap
se un te pres deri sa
te vdes..

Me fal nese un kam gabu
por me shum te kam dashuruuu
ti ike me the do t'vij nji dit
nga ndarja jon u be nje vit,

S'do t'qaj se ti se meriton
shpirti per ty m'vajtoooon
veç shpresat me mbajn te gjall ne jet,
qe ti te kthehesh nje dit
e pres..

Ref;
Ndoshta me ndonje tjeter
ti je taku,
asnjeher zemra ime ty s'te
ka harru..

Ti i humbe fjalet qe mi
ke premtu,por dije prap
se un te pres deri sa
te vdes.. 2her


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)

Besjan Gashi - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0