Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Besnik Salihu - Ne Ballkon Ta Pash Shtatin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/07/2014

2014-07-25T18:34:24+00:00

Këngë e albumit:

"Ta Dhash Zemren"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Ballkon Ta Pash Shtatin" kënduar nga Besnik Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besnik Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet