Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Shateli & Adelina Dodaj - Venali Jam Me Tapi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenge Popollore Te Shqiperise Se Mesme"

Komente

Asnjë Koment

09/10/2011

2011-10-09T12:35:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Venali Jam Me Tapi" kënduar nga Besnik Shateli & Adelina Dodaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Shateli & Adelina Dodaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet