Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besnik Shateli - Pse Me Provokon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me Provokon".
3. Video është e këngës "Pse Me Provokon", por nuk këndohet nga Besnik Shateli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Shateli - Pse Me Provokon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hitet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Me Provokon" kënduar nga Besnik Shateli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-Moss Mee Thujj Mee Zeemer
-Moss Mee Thirr Nee Emeer
-Plagt Eee Vjetraa Moss Iii Ngjall
-See Perr Hajrr S`kann Mee Naa Dal [2 Herr]

-Moss Mee Provokoo Zeemerr
-Plagett Moss Mii Zgjoo Zeemer
-Nesee Prapp Mee Tii Fillloj Mirr Edii Qee Dot Gabojj.[2 Her]

-Mee T`pa Po Frigohem
-Se Prap Dashurohemm
-Prandaj T`lutem Mos Me Prek Perseri Zdu Me Uu Djeg[2 Her]


-Moss Mee Provokoo Zeemerr
-Plaget Mos Mi Zgjoo Zeemerr
-Nesee Prap Me Tii Fiillojj Mirr Edii Qee Dott Gabojj.[4Herr]Më Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet