A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Besnik Sinani - Neve Nuk Na Dhimet Malli


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2018

2018-09-28T08:17:46

Song from the album:

"Live 2018"It's a long time that we try finding the lyrics to "Neve Nuk Na Dhimet Malli" sung by Besnik Sinani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Vajzat Nga Kosova. We wish that's the lyrics you are looking for:

Neve nuk na dhimet malli jo mor jojo mor jo
Neve nuk na dhimet malli jo mor jojo mor jo
Me na ardh nusja si djali po mor popo mor po
Me na ardh nusja si djali po mor popo mor po

Neve nuk na dhimet defi jo mor jojo mor jo
Neve nuk na dhimet defi jo mor jojo mor jo
Me na ardh nusja per qefipo mor popo mor po
Me na ardh nusja per qefi po mor popo mor po

Neve nuk na dhimet loja jo mor jojo mor jo
Neve nuk na dhimet loja jo mor jojo mor jo
Me na ardh nusja e zoja po mor popo mor po
Me na ardh nusja e zoja po mor popo mor po


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019