A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Best T - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/09/2013

2013-09-06T11:18:40

B2N
Beatz...

I know
You Like
This

Kam 1 Laps e 1 Letër
Sjam Shkrimtar As Poet
Per Ty i Shkruj Kto Vargje
Per Ty Zemra po Flet

Jena Larg
Me Qindra Kilometra
Me Ka Marr Malli Me T'pa
I Ruj Kujtimet e Vjetra
Fotot ... Letrat ... Mesazhet

Sa Herë Që i Shoh
Me Shfaqen Imazhet

Ftyra Jote e Embel
Si Engjëll

Çdo Natë Të Shoh Në Endërr

T'lutem Ti Mos Qaj
Sdu Me T'pa Me Lot Ne Sy
Ta Jap Fjalën Se 1 Dit Kam Me u Kthy

T'lutem Ti Mos Qaj
Du Me Ti Puth Ato Sy

Ta Jap Fjalen Se 1 Dit Kam Me u Kthy
Vetem Per Ty

(x2)
Sa Me Mungon Ti
A e Din ?

Sa Me Mungon o Shpirti Im

Zemer Per Ty Kam Shum Mall

Jemi Larg....

Gjat Dites, Kam 1000 Pun Me Ba
Me Shkon Mendja Tek Ti

E Me Merr Malli Me T'pa
Edhe Naten Nuk Kam Gjum N'sy
Jo Nuk Lodhem Kurr
Tu Menu Per Ty

Me Mungon Shum Sta Them Dot Me Fjal
Per Ty Ia Vlen Me Vujt
Ty Zemren Ta Kam Fal

Kurr Ste Tradhetoj
E Vlersoj Lidhjen Ton
Jam Djal Besnik
E Kshtu Do Jem Gjithmon

T'lutem Ti Mos Qaj
Sdu Me T'pa Me Lot Ne Sy
Ta Jap Fjalën Se 1 Dit Kam Me u Kthy

T'lutem Ti Mos Qaj
Du Me Ti Puth Ato Sy

Ta Jap Fjalen Se 1 Dit Kam Me u Kthy
Vetem Per Ty

(x2)
Sa Me Mungon Ti
A e Din ?

Sa Me Mungon o Shpirti Im

Zemer Per Ty Kam Shum Mall

Jemi Larg....


Lyrics submited by  ALDOoooe-Cards (1)

2018-07-19 00:31:55
Sa Me Mungon Ti
A e Din ?

Sa Me Mungon o Shpirti Im

Zemer Per Ty Kam Shum Mall

Add an e-Card

STORY

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019