Më mbaj mend (për 1 muaj)

Betime Zylali

Betime Zylali
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42
Këndon kryesisht: pop

Betime Zylali është këngëtare e njohur. Beti Zylali është artistja e re që vjen nga qyteti i bukur i Strugës.

Në vitin 2007, Betime Zylali merr pjesë në Star Academy Albania 2.

Në Dhjetor 2010, Betime Zylali merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Portreti I Heshtur".

Më datë 1 Gusht 2012, Arta Memedi & Betime Zylali publikojnë videoklipin "Fale Zotit". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vullnet Ibraimi. Videoklipi u prodhua nga Power Production. Me këtë këngë, Arta Memedi & Betime Zylali marrin pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012.

Më datë 5 Prill 2016, Beti Zylali publikon videoklipin "Nuk Dua". Është kjo një këngë e punuar nga Aleksandër Mitevski dhe Nabo, e teksti nga Petrit Saraçini. Klipi i mrekullueshëm u realizua në Ohër nga Daniel Joveski. Me këtë klip, Beti na e bën me dije se në skenën tonë sapo është zbuluar një talente, e cila do të rrezatojë me hitet e saj.

Më datë 25 Tetor 2017, Betime Zylali publikon videoklipin "Zemren Ma More".

Më datë 10 Tetor 2018, Beti Zylali publikon videoklipin "Te Dua".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania


Pjesëmarrja Në Festivale:Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Betime Zylali »

Komente 0