Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Vjeshta Moj Virone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/04/2013

2013-04-21T12:40:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjeshta Moj Virone" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet