Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bexhet Jagodini - Vaj Zamani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Zamani".
3. Video është e këngës "Vaj Zamani", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bexhet Jagodini - Vaj Zamani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Amaneti I Sulltanes"

Komente

Asnjë Koment

21/04/2013

2013-04-21T12:36:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vaj Zamani" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dervish Dervishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vaj zamoni la lezetin ku e morra shok iletin ne gurbet morra iletin mos me rromun haj mos me rromun ne kit jet!oun vetveten e munova ke doktori me shok shkova haj oun doktorit i kum thon ne pash dinin haj ne pash dinin pash imon ne pash dinin pash imon kallzom drejt sa kom dermo haj me vjen keq gjalo me t'kallzo pes dit vade haj pes dit vade ke me rrou!kur e nejna oun qat fjal menje krejes desh m'ka dal ah kur e nejna oun qat fjal menj'e krejit desh m'ka dal!tomofilin e shtrengova ke shtepeja oun mi shkova haj nones teme i kum thon dilem para haj dilem para tej bre non!dilem para tej bre non se doktori m'ka kallzou pes dit vade!haj pes dit vade koum me rro!mos ja thuj nones qat fjal!se ska nona qeter djal!haj mos ja thuj nones qat fjal se ska nona qeter djal!kour e nejna mu morr zoni vaj bre shok se jem tu vdek haj peytnje nonen mi din hallet haj nona din se qysh kum hek!.Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë