Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini, Hasan Limani & Dervish Dervishi - Ani More Djalo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Amaneti I Sulltanes"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Dervish Dervishi

Më Shumë Nga

Hasan Limani

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani More Djalo" kënduar nga Bexhet Jagodini, Hasan Limani & Dervish Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini, Hasan Limani & Dervish Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet