A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Fire Higher Ajer” Nga Big Basta & Mr Rez


Nuk ka akoma asnjë votë

[04-05-2015]
Reperi i njohur nga Shqipëria Big Basta ka publikuar këngën e tij më të re në duet me Mr Rez e cila titullohet "Fire Highet Ajer".

Kënga është produkt i "042Zone", kompani e udhëhequr nga Big Basta, muzika është realizuar nga Mr.Rez & Natty Lens, e ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë Big Basta & Mr. Rez.

Kënga është finalizuar edhe me videoklip i cili është punuar nga produksioni nga Shqipëria, Max Production. Kënga është hedhur në youtube nga kompania On Air.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Big Basta & Mr Rez - Fire Higer Ajer [Teksti dhe Klipi]